H.Halil Mah. 1230. Sk. No : 6 Gebze / Kocaeli - İLetişim : 0532 614 61 83

Bayilik

Bayimiz Olun

Ürün Satışı

Bayimiz Olarak; Bayi Özel Fiyatlarıyla Ürün Tedarik Edebilir.Mağazanız yada İnternet mecralarda, satışa sunabilirsiniz. İş Günlerin'de Saat 14:00 'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoyla verilerek sizlere ulaştırılır.Detaylı bilgi için info@kokosbijuteri.com mail adresinden, iletişim sayfasındakiiletişim formundan ve telefon numaralarımzdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bayilik

Franchise İş Ortaklığı

Kokoş Mağazası Açın

Reklam katılım payı veya cirodan pay almadan. Anahtar teslim, kullanışlı ve modern mağazalar kuruyor, en trend ürünleri müşterilerinize sunmanızı ve satışa sorunsuz bir şekilde başlamanızı sağlıyoruz. Teslim sonrası; Arge, insan kaynakları ve bilgi işlem ekimizle tüm ihtiyaçları karşılarken ... Sizlere sadece satışa odaklanacağınız bir çalışma ortamı sunma vizyonuyla hizmet veriyorz.

Bayilik

.xml Bayimiz Olun

Drop-Shipping Yöntemi

XML Tedarik sistemimize başvuru yapabilmek için vergi mükellefi olmanız gerekmektedir.Başvurunuzun bize ulaşmasının ardından ekimiz tarafından, kayıt ve evrakların kontroller yapılıp onay verilmesiyle, iş ortaklığınız aktif ediliyor.Stoksuz satış olarak ifade edilen drop-shipping yöntemi ile stok tutmadan, gelen siparişleri bizlere iletmenizle, sizin adınıza müşterilerinize gönderme hizmetini üstleniyoruz.

İlk temas kurulduktan sonra bizim için olmasa olmazlarımız iş ortağımız olacak adayımızla yüz yüze bir dizi toplantılar yapmaktır. Bunların ilkini Merkez Ofisimizde yaparak başlıyoruz. Bur da bölüm yöneticilerimizle tanışma ve fikir alışverişi yapılarak sizi en doğru şekilde yönlendirmek için planlamalar yapıyoruz. Ayrıca merkez ofisimizde bulunan Showroom ve depo bölümüzde ürün çeşitliliğimiz, mağazalara sevkiyat, ürün tanımlama ve barkotlama gibi konularda ön bilgilendirme yapıyoruz. Merkez ofis toplantımızdan sonra size mağaza konseptimizi göstermek ve size açmayı planlayacağımız mağazayı daha iyi anlatabilmek için en yakın mağazamıza ziyaret düzenliyoruz. Ziyaret esnasında konsept hakkında bilgilendirme yapıp üretim ve yerleşimi hakkında bilgilendirmelerde bulunuyoruz. Tabi bur da en önemli husus mağaza açılacak yeri bizden iyi bildiğinizi düşünerek sizin fikirlerinizi konsept dışına çıkmadan uygulama yollarının planlarını yapıyoruz. Mağaza görseli ürün yerleştirme ve konumlandırma bur da size aktaracağımız diğer bir husustur.

Bayilik sistemiz de asalında en önemli husus açılacak mağazanın fizibilitesi ve konumudur. Bur da her ölçüm ayrı ayrı yapılmalı ve iş ortağımız olacak kişiyi kesinlikle doğru yönlendirmeliyiz. Asıl kazandır kazan anlayışımızın ön plana çıktığı ve doğrudan işimize yansıyan kısmı mağazanın doğru seçim olup olmadığı ile alakalıdır. Bur da yapacağımız ölçümler(kira, yaya trafiği, biline markaların çokluğu, alış veriş yoğunluğunun olacağı bölge, mevsim şartlarının nasıl etkilediği, sabah/öğlen/akşam ziyaretçi yoğunluğu, Lise ve üstü okul yakınlığı, hazırlık kurs ya da dershanelere yakınlığı, market yakınlığı vb) bize en iyi verileri verecek hususlardır. Mağazanın m2 ve içyapısı ayrıca dikkat etmemiz gereken husustur. Mağaza içinde konumlandırmayı etkileyecek Kolon, duvar ya da başka yapılar var ise bu ürünlerin doğru sergilenmesini etkiler ve buda satış kaybı oluşmasına neden olur. Mağaza içinde ürünlerin sergilenişini ya da satışını etkileyecek faktörler en aza indirgemek ya da uygun değilse bunu belirtmek gereklidir

Mağaza konumu yeri ve m2 belirlendikten sonra kurulum için gerekli olan bütçe tam olarak ortaya çıkmış olacaktır. Bu bütçe ile sizin bütçeniz karşılaştırılarak en doğru yol izlenmelidir. Aradaki ufak +/- ler firmamız tarafından kolaylık sağlanarak yol alınması sağlanır. Bizim için önceliğiz yatırım yapmayı planlayan iş ortağımızın ihtiyaçlarına tam anlamıyla cevap vermek olduğu için bur da yine iş ortağımızın çıkarları doğrultusunda çalışmayı hedef alıyoruz.

Her konuda anlaşıldıktan sonra mağaza kurulumundan önce yapılması gereken son süreç sözleşmedir. Bur da bütün iş ortaklarımızdan istediğimiz en önemli husus kesinlikle sözleşmenin her maddesini incelemek ve anlamaktır. Kafasına takılan her şey için kesinlikle bizimle iletişime geçmelidir. Daha sonradan doğacak problemler le karşılaşmamak için bu konu bizim en çok dikkat ettiğimiz husustur.

Her değerlendirmeler bittikten sonra aslında işin en eğlenceli kısmı Mağaza kurulumu ve oluşumu safhasıdır. Bur da aslında uzun bir sürecin artık karşılığı almamıza son adımız kaldığı anlamına gelir. İlk önce mağazaya bütün planları 3 Boyutlu bir şekilde çizilir. Yapılacak konseptin(mobilya aydınlatma orta stantlar) siparişi verilir. Bunlar hazırlanırken mağazanın içi konsepte uygun şekilde tadilatı yapılır ve boyanır. Daha sonra hazırlanan mobilya aydınlatma ve orta stantlar yerleştirilir. Daha sonra mağazanın ürünlerinin yerleşimi başlar Küpe kolye bileklik çanta derken mağazamızın içinin güzelliği de ortaya çıkmaya başlar. Son ürünü koyduktan sonra ki bu İş ortağımızın yapacağı işlemdir artık Mağazamız açılışa hazır.

Bir mağaza açma sürecinin sonuna da geldik. Artık Amacımız iş ortağımız ve bizin burası için planlarımız uygulama kısmı. Açılış günü değişik kampanyalar yapıp bölgedeki insanların dikkatini mağazamıza yoğunlaştırmalıyız. Bunun için en önemli dönem mağazanın açılışından itibaren bir haftalık süreçtir. Bu bir haftalık süreçte merkez ofis olarak mağaza için bir kişi görevlendirip her şeyi takip ediyoruz. İş ortağımızı kesinlikle yalnız bırakmıyoruz.

Mağazamızı açtıktan sonra kesinlikle iş ortağımızı ve mağazamızı yalnız bırakmıyoruz. Mağaza personeli konumlandırma eğitim verme konularında her zaman iletişim halinde oluyoruz. Ürün talep ve gönderme mağazanın devamlılığı için en önemli konudur. Kesinlikle ürünsüz bırakmayıp haftada en az üç sevkiyatla yeni ürünlerle mağazamızın yüzünü sürekli değiştiriyoruz. Bu ürünlerin reyona çıkarılması ve doğru konumlandırması konusunda destekte bulunuyoruz.

Örnek Mağaza Modeli

Kokoş Bijuteri olarak sektör’de 25 yıllık deneyimimiz ile; Günün modası ve trend ürünlerinden oluşan yaklaşık 10.000 Ürün çeşidimiz, modern ve kullanışlı mağaza tasarımılarımız ve giderek büyümekte olan şube ve bayilik ağımızla, piyasada varlığımızı sürdürmekteyiz.Bijuteri sektörün’de kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı ARGE çalışmaları ile her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

ABONE OLUN

Tüm Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin Abone Olun...