H.Halil Mah. 1230. Sk. No : 6 Gebze / Kocaeli - İLetişim : 0532 614 61 83

HİZMET İLKELERİMİZ
Genel ve mesleki etikten ödün vermemek,
Türkiye’nin her köşesine Merkez Mağaza ve Franchising(bayilik) parolası ile çıktığımız bu yolda olumlu geri dönüşlerle birlikte doğru yolda olduğumuzu düşünmekteyiz.
Verdiğimiz hizmetin hizmet sonrası anketlerle takibini yapıp eksiklerimizi tamamlamak ilk önceliğimiz.
Verdiğimiz hizmet neticesinde olumsuzluk yaşadığımız müşterileri her zaman ilk sıraya koyup günlük planları buna göre düzenleriz.
Verdiğimiz hizmette kullandığımız malzemelerin en iyisi olması ve bunu uygulayacak doğru insanı bulmak önceliklerimizden sadece biri.
Her müşterinin yerine kendimizi koyup biz olsak ne yapardık nasıl davranırdık diyerek karşılık veriyoruz
Verdiğimiz hizmetle ilgili her zaman en günceli takip edip eksiksiz hizmet parolası ile çalışıyoruz.
Çalışanlarının kendine güvenen, iletişime açık, kendilerine verilen yetkileri kullanmaya, sorumluluk almaya hazır bireyler olarak çalışmalarını sağlamaya özen göstermek.
Müşterilerimize ve çözüm ortaklarımıza karşı, yalnızca sözleşmeden doğan yükümlülüklerimizi yerine getirmenin ötesinde, her zaman dürüst, açık ve yapıcı bir tutum sergilemek.

Kokoş Bijuteri olarak sektör’de 25 yıllık deneyimimiz ile; Günün modası ve trend ürünlerinden oluşan yaklaşık 10.000 Ürün çeşidimiz, modern ve kullanışlı mağaza tasarımılarımız ve giderek büyümekte olan şube ve bayilik ağımızla, piyasada varlığımızı sürdürmekteyiz.Bijuteri sektörün’de kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı ARGE çalışmaları ile her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

ABONE OLUN

Tüm Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin Abone Olun...