H.Halil Mah. 1230. Sk. No : 6 Gebze / Kocaeli - İLetişim : 0532 614 61 83

POLİTİKAMIZ

KALİTE POLİTİKASI
Müşteri memnuniyeti vazgeçilmez ilkemizdir. Rekabetçi pazar şartlarına duyarlı, kaliteli ürün ve hizmeti, rakiplerimize göre daha uygun maliyetle, zamanında ve sürekli olarak sağlamayı, sürekli gelişmeyi hedefleriz.

Şirket kültürümüz olarak sıfır hata ile çalışır, hataları oluşmadan önlemeye gayret ederiz.

Ürün ve hizmetlerimizde farklılık oluşturmak, müşteri odaklılık, üst yönetimin önderliği ve çalışanlarımızın katılımıyla sürekli iyileştirmeye olanak sağlamak, verimliliği artırmak hedefimizdir.

Çalışanlarımızın ilke ve hedeflerimizi benimsemeleri için, eğitimlerinde süreklilik sağlar, işbirliği ve dayanışma ile güvene dayalı bir çalışma ortamını hep birlikte oluşturmaktayız.

Ölçülebilir verilere dayanarak tüm süreçlerimizi denetim altına almak ve yönetmek, şirketimizin devamlılığını sağlayıp mükemmelliğe ulaşmak için seçtiğimiz yoldur.

ÇEVRE POLİTİKASI
Çevre duyarlılığı, sürdürülebilirliği öncelik verdiği konuların başında gelmektedir. Üretimimizde çevreye ve topluma karşı sorumlulukların bilincinde, sürekli gelişime inanan; ürün ve hizmetlerinde kaliteye öncelik veren şirketlerden biri olarak Çevre ile ilgili taahhütlerimiz: Yasal mevzuata ve diğer şartlara öngörülü yaklaşımlarla uyulur. Yasa, yönetmelik ve diğer şartlara uyum, tüm çalışanlarımızın katılımıyla yerine getirilir. Yasalardaki değişikler, süreç, faaliyet, ekipman ve ürünlerimizin gelecekteki uygunluklarının planlanması için öngörülü bir şekilde takip edilir. En ekonomik çözümler için, tedarikçilerimizle birlikte “Temiz Üretim Teknolojileri” çalışmaları yapılır. Çevre kirlenmesine karşı duyarlı ve etkin davranışlar sergilenir. Çevre Kirlenmesine neden olabilecek fabrika içi ve dışı etkenler en aza indirilir ve sürekli gelişme çalışmaları yapılır.

Kaynakların ve enerjinin akılcı kullanımı öncelikli olarak ele alınır. Faaliyetlerimiz, doğal kaynaklar, hammadde, paketleme, yardımcı malzemeler ve enerjinin akılcı kullanımı ile, atıkları azaltmayı amaçlayan, geri dönüşüm ve yeniden kullanım tekniklerinin uygulanmasına yönelik sürdürülür.

Paydaşlarımıza karşı taahhütlerimiz yerine getirilir. Tüm paydaşlarımızla yapıcı bir diyalog içinde bulunulur. Paydaşlarımıza çevre ile ilgili en doğru bilgi ve desteği sağlamayı, topluma saygı ve şeffaflık anlamında sağlam ilişkiler kurmayı taahhüt ederiz. En yakın paydaşlarımız olan çalışanlarımız, işyeri, ev ve yaşam alanlarındaki çevre ile ilgili taahhütlerini desteklemek için ilgili konularda bilgilendirilir ve eğitilirler.

Kokoş Bijuteri olarak sektör’de 25 yıllık deneyimimiz ile; Günün modası ve trend ürünlerinden oluşan yaklaşık 10.000 Ürün çeşidimiz, modern ve kullanışlı mağaza tasarımılarımız ve giderek büyümekte olan şube ve bayilik ağımızla, piyasada varlığımızı sürdürmekteyiz.Bijuteri sektörün’de kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı ARGE çalışmaları ile her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

ABONE OLUN

Tüm Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin Abone Olun...